60 yılı aşkın serüvenimizde her zaman ticari çıkarlardan önce, “DOĞALLIK, DOĞAYA ve İNSANA SAYGI” temel prensibi ile hareket ettik.

Doğada var olanı bozmadan, sahip oldukları tat, koku ve rengi ile sofralarda lezzete dönüştürmek KANAAT BAHARAT’ın temel vizyonudur. Sağlıklı ve güvenli gıda misyonu ile hareket eden KANAAT BAHARAT, ileri teknolojiyi insan faktörü ile birleştirerek, gıda hijyeni ve gıda mevzuatına tam uyumlu tesislerinde üretim yapılmaktadır.

Tarladan sofraya kadar tüm süreçlerde hijyen kontrolü

KANAAT BAHARAT için esas teşkil eder.
 

KANAAT BAHARAT yarım asırlık tecrübe birikimi ve geniş ürün portföyü ile tüketici ihtiyaçları doğrultusunda sürekli iyileştirme anlayışıyla çalışmaktadır.
 

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda sinerji oluşturarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflenen kaliteye anlayışıyla çalışmak temel hedefimizdir.


KANAAT BAHARAT ürünlerini, genç, dinamik, elit ve yeniliklere açık kadrosu ile kalite ve ilkelerinden vazgeçmeden Doytat ve Eve markasıyla sunmanın haklı gururunu yaşarız.

KALİTEMİZ
Ürün kalitesi bizim için sadece bir detay değil,kritik bir başlangıç noktasıdır.KANAAT BAHARAT ,Müşteri bağlılığı sağlamanın en iyi yolunun eşsiz kalitede ürünler sunmak olduğu inancındadır.Her zaman en iyi hammaddelerin seçilmesine,son teknoloji üretim süreçlerinin kullanılmasına,daha iyi ve yeni üretim formüllerinin araştırılmasına büyük önem vermiştir.
Ürünlerimizin tamamı Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilip,Tarım ve Orman Bakanlığı'nın iznine tabidir. Ayrıca ISO 9001-2008 ve ISO 22000:2005 belgelerine sahiptir.
Ürünlerimiz özel laboratuarlarda analiz edilip üretim sahamıza alınmaktadır.İnsan sağlığına verdiğimiz önemin bilincinde olarak ürünlerimizi GAMMA-PAK Sterilizasyon A.Ş de test etmekteyiz.
YEMEKLERİNİZİN LEZZETİNİ BİZE BIRAKIN, SİZE EN GÜZEL TATLARI YAŞATALIM.

ÜRÜN GAMIMIZ
KANAAT BAHARAT yarım asırlık tecrübe birikimi ve geniş ürün portfoyü ile tüketici ihtiyaçları doğrultusunda paket baharat piyasasına Doytat ve Eve markalarıyla girmiş olup 10 yılı aşkın süredir paket ürünlerde de başarı skalasını git gide yükseltmektedir.
Paket ve dökme olarak tüm baharatlar bünyemizde bulunup bunların yanında nar ekşisi,granül sarımsak ve soğan tozları,harç grupları (köfte,tavuk,ızgara,mangal harçları) yer almaktadır.
Ayrıca AR-GE çalışmaları ile herkesin damak zevkine uyum sağlayan lezzetli ve çeşitli yeni ürünlerimiz de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Yeni ürünlerimiz içinde: Etsiz Köfte Seti ; tadını bilenlerin her zaman tercih ettiği tadına bir kez bakanın vazgeçemediği eşsiz lezzet köfte artık Herkesin evinde kolaylıkla yapabileceği pratik, zaman almayan ve çok lezzetli bir ürünümüzdür.
Tuzlu çeşni, Sebzeli çeşni ve Sarımsaklı çeşni: Tüm yemeklerinizde, çorbalarınızda, salatalarda, soslarınızda tuz yerine kullanabileceğiniz lezzetli yemeklerinizi daha da lezzetli kılacak çeşitli baharatlarla zenginleştirilmiş özel bir ürünümüzdür.
Sucuk Kombi: içerisinde çeşitli bitki özlerinin ve baharatların bulunduğu bu özel kombin Sucuk üretimi yapan firmalara kolaylık ve pratiklik sağlayacak lezzetli bir karışımdır.
Bu ürünlerin yanı sıra bitki çayları ile de yeniliklerine yenilik katan KANAAT BAHARAT sağlıklı ve faydalı çay çeşitleriyle ürün yelpazesini her gün genişletmektedir.
Bitki çayı çeşitlerimiz;
Osmanlı çayı: içindeki zengin meyve ve bitki içeriği ile her yudumda zindelik, direnç ve koruyucu bir kalkan özelliği ile kış çaylarınızın vazgeçilmez içeceği olacaktır.
Kış çayı: Kış aylarında hastalıklardan korunmak ve vucut direncinizi arttırmak için içilmesini tavsiye ettiğimiz kış çayı, içerik olarak çeşitli bitki ve meyve karışımlarıyla zenginleştirilmiş olup tamamen doğal ve katkısız bir içecektir.
Bunların yanı sıra; Elma çayı, Portakal çayı, Melisa çayı, Yeşil çay, Yaseminli yeşilçay, Nane-Limon çayı, Karışık çay, Tropikal Koy çayı, Adaçayı, Ihlamur çayı çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize KANAAT BAHARAT olarak sağlık ve zindelik sunuyoruz.

DAĞITIM KANALLARIMIZ
Kanaat Baharat Türkiye'nin Her Yerinde...
Kusursuz ve tüketici odaklı hizmet anlayışı, kaliteli ürüne herkesin ulaşabileceği ekonomik fiyatı ile müşterilerinin takdirini kazanan Kanaat Baharat, yurt çapında yaygın pazarlama ve dağıtım ağına sahiptir.
Geniş araç filosu, disiplinli kadrosu ve modern teknolojinin tüm gerekleriyle Kanaat Baharat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, siparişlerinizi size ulaştırır. Yeni nesil ve yenilikçi bir marka olarak Kanaat Baharat; markasının kalitesine ve profesyonel iş disiplinine inanan tüm tüketicilerine, en iyiyi sunmaya devam edecektir.
Trakya, Doğu Karadeniz, Bursa, Ankara, Akdeniz Bayiliklerimiz dışında İstanbul da 20 araçlık filomuzla dağıtımlarımızı memnuniyetle gerçekleştiriyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Satış Stratejilerimizi belirlerken, disiplinli ve düzenli bir şekilde, kısa, orta ve uzun vadeli çalışmalar yapmaktayız.
Biz KANAAT BAHARAT olarak
*Kaynaklarımızı verimli kullanarak, iş-ortaklarımız olan tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için üstün kalitede, yenilikçi ürünler geliştirir, üretir ve pazarlarız.
Mükemmeliyete ulaşmak için;
Yaptığımız her şeyde kaliteyi gözetiriz. çalışma yöntemlerimizi daima geliştirmeyi amaçlarız. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanır, için her safhasında ayrıntılara özenli bir dikkat gösteririz.
Müşterilerimizin farklı gereksinim ve beklentilerini ön görör, karşılar ve aşarız; onlara yüksek kalitede ve yenilikçi ürünler sunmak için kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanırız.