1956 Yılında Eminönünde baharat toptancılığı ile ticari faaliyetine başlayan, son 25 yılda Rami Toptancılar Sitesinde faaliyetine devam eden KANAAT BAHARAT sektörünün öncü ve güvenilir markalarından biridir.
50 yılı aşkın bu serüvende her zaman ticari çıkarlardan önce: DOĞALLIK, DOĞAYA ve İNSANA SAYGI temel prensibi ile hareket ettik.
Doğada var olanı bozmadan Tat, Koku ve Rengi ile sofralarda lezzete dönüştürmek KANAAT BAHARATIN temel vizyonudur. Sağlıklı ve güvenli gıda misyonu ile hareket KANAAT BAHARAT ileri teknoloji insan faktörü ile birleştirerek; gıda hijyeni ve gıda mevzuatına tam uyumlu tesislerinde üretim yapılmaktadır.
Tarladan sofraya kadar tüm süreçlerde hijyen kontrolü KANAAT BAHARAT için esas teşkil eder. KANAAT BAHARAT yarım asırlık tecrübe birikimi ve geniş ürün portfoyü ile tüketici ihtiyaçları doğrultusunda paket baharat piyasasına Eve ve Doytat markasıyla girmiş olup 10 yılı aşkın süredir paket ürünlere de koymuş bulunmaktadır.

KANAAT BAHARAT genç,dinamik,elit ve yeniliklere açık kadrosu ile kalite ve ilkelerinden vazgeçmeden Doytat ve Eve markasıyla siz değerli marketçilerimize sunmanın haklı gururunu yaşar ve iş ortaklarımız işlerinde hayırlı işler diler.