Yenilikci ve modern üreticilik idealimiz olup, eğitimli ve bilinçli personelimizle insan sağlığını ön planda tutarak, %100 güvenli ve hijyenik koşullarda , kalitemizi sürekli ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedeflerimizdendir. Makine parkurumuzun tamamı paslanmaz kromdan oluşmaktadır. Tesisimizde 1 adet siklon, 1 adet hava temizleyici, 3 adet tam otomatik dolum makinesi 1 adet yarı otomatik dolum makinesi, 1 adet injek makinesi 1 adet mikser, 1 adet konik karıştırıcı, 3 adet değirmen, 2 adet pudra şekeri öğütme, Hammadde işleyişimiz son teknoloji ile kullanılan mikserlerimiz, konik karıştırıcılarımız, ve değirmenlerimizde yapılmaktadır.
Ürünler değirmene alınmadan önce siklonlarımız sayesinde ürün içinde varsa yabancı maddelerden ayıklandıktan sonra öğütme işlemi başlar öğütme esnasında oluşan tozlaşmayı önlemek için endüstriyel havalandırma ve tozsuzlaştırma sistemimiz hava ile birlikte taşınan havadan ayrıştırma amaçlı kullanılan Siklonlar sayesinde ortamın havalandırılması bu şekilde sağlanır. Karışımlı ürünlerimiz köfte harcı, tuzot, tavuk harcı, et bulyon, tavuk bulyon gibi harç grubumuz mikserlerimize el değmeden alınarak homojen biçimde karışması sağlanır.
Karışım işlemi bittikten sonra ürün el değmeden otomatik makinelerimizde gıdaya uygun ambalajlara konularak, uygun depolama şartlarında depolanmaktadır.
Ürünlerimiz Kalite Kontrol departmanımız tarafınca hammadde ve son mamul olarak mikrobiyolojik, fiziksel ve kimyasal analizlerden geçirilerek onaylandıktan sonra üretime alınır, metal dedektörler den geçirilip, Otomatik paketleme makinelerinde el değmeden çeşitli gramajlarda paketlenerek tüketicilerimize en güvenilir şekilde ulaştırılır.ürünlerimizin tamamı Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilip, tarım ve köy işleri bakanlığının iznine tabidir. Ayrıca ISO 9001-2000 sertifikasına sahiptir.